Плотерна порізка. Київ

Плотерна порізка плівки в Києві, метро Тараса Шевченко

 • Професійний ріжущий плотер (каттер) Summa Cut D120
 • Максимальна ширина різу — 1200 мм (максимальна ширина плівки, яку можно поставити в плотер — 1260 мм)
 • Ціна за порізку 1 погонного метра плівки: від 1,5 грн за м/п (метр-погонний різу ножа)
 • Мінімальна вартість порізки плівки: 55 грн

На сьогодні плоттерна порізка є невід’ємною частиною рекламного бізнесу. Якщо подивитися навколо себе, то можна побачити що все заповнено рекламою: кольорові вітрини з інформацією про знижки та нові колекції, брендовані автомобілі, лайтбокси, штендери, виставкові стенди, таблички та стікери в интер’єрі. Все це виготовлено за допомогою розробки дизайну, купівлі вінілової плівки, її плотерної порізки та поклейки (нанесення). Тому не дивно, що такий спосіб реклами користується популярністю – це недорогий, яскравий і відносно довговічний спосіб.

Плоттерна порізка плівки у Києві

Плоттерна порізка плівки на ріжучому катері

Як відбувається процес плоттерного різання?

Спочатку клієнт визначається з видом малюнка чи макета в кривих, створити який допоможе наш дизайнер. Векторне зображення з комп’ютера передається на плотер — професійне обладнання з ножем що керується мікропроцесором. Елементи рисунка можуть бути як великі, так і самі дрібні – плотер впорається з любими з них.
Для порізки використовується спеціальна плівка для реклами – оракал (ORACAL), яка відрізняється за кольором (більше 60 відтінків) і властивостями (глянцева, матова, для зовнішнього чи внутрішнього використовування).
Коли налаштовані необхідні параметри порізки, машина за допомогою ножа вирізає необхідне зображення, фігурні елементи, букви, орнаменти.
Наступний етап — це видалення непотрібних частин плівки, після цього залишається готова наліпка або трафарет. Після цього, спеціаліст переносить зображення на автомобіль, вітрину, предмет інтер’єру, рекламний щит і т. д.

Ріжучий плотер Summa. Порізка та вибірка вінілу та оракалу

Ріжучий плотер Summa. Порізка та вибірка вінілу та оракалу

Переваги плотерного різання

 1. Яскравість виробу
  Вибравши колір плівки для створення необхідного рекламного елементу, ви замовляєте послугу плоттерної порізки і отримуєте результат саме того кольору і відтінку, який ви хотіли. У порівнянні з широкоформатним друком, при якому колір на який ви очікували, може бути не таким яскравим чи насиченим.
 2. Широкий спектр використання
  Накліпки, які ви створите за допомогою плотерної порізки мають широкий спектр використання. Вони підійдуть для нанесення практично на будь-яку гладку поверхню (пластик, скло, метал, тканина).
 3. Розмір
  Ширина робочої машини — плотера — дозволяє створити чи текст шириною 1,2 м. по ширині, а по довжині обмежується довжиною рулона. Але не дивлячись на те, що ширина плівки обмежена в порізці, професійна поклейка( нанесення) методом “стик в стик” допоможе створити зображення будь-якого розміру.
 4. Довговічність
  Нанесене зображення, не залежно від його складності, завдяки сильному шару клея буде вам слугувати довго. Плівка не вигорає на сонці не боїться вологи та перепадів температур. Це є актуально при оформленні вітрин, автомобілів та вивісок, які постійно знаходяться на вулиці.
 5. Ціна послуги
  Плотерну порізку можна віднести до відносно недорогого способу виготовлення рекламної продукції. Час на порізку визначається насичення плівки елементами та об’ємом замовлення. Каттер справляється досить швидко з любими об’ємами. Якість порізки залишається на високому рівні.

Досвід плотерної порізки в Києві нашою компанією ELIES вже 20 років. Тому ми точно впевнені в якості наших послуг та результатів!

Замовити прорахунок плотерної порізки

Заповніть, будь ласка, заявку і менеджер відповість вам протягом години в робочий час