Широкоформатний друк

На сьогоднішній день широкоформатний друк є найшвидшим і відносно недорогим способом реклами. Насиченість кольорів та великі формати роблять рекламу яскравою та помітною.
Зображення, виконані методом широкоформатного друку, надзвичайно стійкі до зовнішніх атмосферних опадів та впливу ультрафіолетових променів, тому термін служби повнокольорових плакатів досить тривалий від 2-3 років.

Сольвентний друк
Пропонуємо Вам свої послуги широкоформатного друку на банері, на самоклеючій плівці, перфорованому банері, сітці, що самоклеїться, і поліестері.
Широкоформатний друк проводиться на плотерах з різними дозволами dpi. Можливе виготовлення безстикових зображень до 3*50 метрів.
Розробка дизайн – макетів.
Повний комплекс робіт після друку: встановлення люверсів та виготовлення карманів.
Виготовлення фірмових та корпоративних прапорів (односторонній друк).

Струйний друк
Друк для внутрішнього використання на плотері, дозволяє досягати фотографічної якості (дозвіл до 600 dpi). Максимальна ширина друку 1,5м.
Особливість такого друку полягає в тому, що вона вимагає обов’язкової ламінації. Залежно від конкретних цілей використовуються: папір, фотопапір, плівка, що самоклеїться, і водостійкий банер. В основному використовується для оформлення інтер’єру (плакати, постери, внутрішні вивіски та таблички і т.д.)
Завдяки високій якості друку струминного плоттера можливий друк художніх творів (картин на матеріалі, що імітує полотно) та графіки, де потрібна точна передача кольорів.

Вимоги до файлів, що надаються для широкоформатного друку:

  • кольорова модель – CMYK
  • роздільна здатність: в масштабі 1:1 – 72-150-200 dpi, в масштабі 1:10 – 600 dpi
  • формати файлів: TIFF, CDR, EPS
  • на носіях: флеш-карта, CD-R (DVD-R), зовнішній жорсткий диск, або по e-mail

Вимоги до кольору: за наявності жорстких вимог до кольору (логотипи, фірмові знаки, фірмові кольори) необхідно використовувати кольори стандартної таблиці кольорів (Pantone). Колір, який використовується у зображенні, повинен відповідати процентним співвідношенням, зазначеним у специфікації пантону

Ціни:

  • на плівці “ORACAL” – від 190 грн за м2;
  • на банерній тканині – від 200 грн за м2;
  • на полотні (холст) – в залежності від розміру.

Замовити прорахунок широкоформатного друку

Заповніть, будь ласка, заявку і менеджер відповість вам протягом години в робочий час